МОЖЛИВА ПІДПИСКА НА НОВИНИ АБО АКЦІЇ КЛІНІКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Ортопантомограф Planmeca ProOne

Planmeca ProOne це цифровий панорамний рентген з сенсорним інтерактивним управлінням з функціями томографій, які використовують в імплантології.

Відразу слід обумовити, що розуміється під томографією. Деякі виробники пропонують виконувати «томографічні» знімки як частину стандартної панорамної програми. При цьому в технічних характеристиках і рекламних матеріалах програми томографій номінально є присутніми і згадуються. Якість знімків, виконаних по такій «поєднано-спрощенній» технології, враховуючи принципову складність їх отримання, залишає бажати кращого.

Ортопантомограф Planmeca ProOne спеціально сконструйований для виконання цифрових панорамних і томографій програм. Для отримання знімків томографій потрібна додаткова «ступінь свободи» руху скануючої частини рентген апарату. Ця додаткова «ступінь свободи» спочатку закладена в ProOne абсолютно оригінальним чином і дозволяє виконувати знімки томографій без яких-небудь компромісів і спрощень.
Ще один величезний плюс ортопантомографа Planmeca ProOne – він абсолютно простий в експлуатації. Концепція, яка прийнята і реалізовується компанією Planmeca для усього устаткування, що випускається їй, спрямована на те, щоб зробити управління складними багатофункціональними пристроями максимально простим. Чому це важливо?!
Сьогодні усі споживачі різних технічних пристроїв чекають максимальної відповідності останнім досягненням науки і техніки. Поліпшення функціональності технічно складних пристроїв, як правило, пов'язано з додаванням різних режимів, додаткових параметрів, опцій і так далі. Будь-яке усереднювання, узагальнення функцій, як, наприклад, у фотоапаратах типу «мильниця» де все управляється всього однією кнопкою, автоматично знижує усі характеристики і переводить апарат в клас «любительських».
Отримати характеристики максимально можливого рівня можна, тільки управляючи усіма можливими ресурсами і налаштуваннями устаткування. Саме цю гнучкість чекають від устаткування «експертного» або «професійного» рівня. Проте в цьому випадку виникає проблема, протилежна до проблеми «однієї кнопки» - для вибору безлічі різних параметрів потрібно безліч кнопок. Ще більше ускладнює проблему те, що вибір нових параметрів може залежати від попередніх. Як операторові не розгубитися і не помилитися? Допомогти розв'язати проблему може інтерактивне управління. В цьому випадку потрібний додатковий дисплей, на якому вказуються пункти меню налаштування, параметри налаштування і так далі і за допомогою джойстика оператор може управляти вибором параметрів і налаштуванням.