Київ, бул. Вацлава Гавела 4
МОЖЛИВА ПІДПИСКА НА НОВИНИ АБО АКЦІЇ КЛІНІКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Терапевт 

Стоматологи Французького Стоматологічного Центру проводять лікування будь-якої міри складності, використовують сучасні методи і матеріали, що дозволяють реставрувати і вирівнювати зуби, змінювати їх форму і колір.

 Стоматологи-терапевти допоможуть вам позбавитися від захворювань зубів, пародонту і слизової оболонки порожнини рота. У нашому центрі працюють лікарі, що володіють сучасними якісними, щадними, ефективними і безболісними методами лікування. Ми маємо можливість працювати на устаткуванні і матеріалах останнього покоління, що дозволяє робити високоточну діагностику і якісне лікування!

 

 

     

 

Дитячий прийом

Все найкраще, що є у Французькому Стоматологічному Центрі, ми раді запропонувати нашим маленьким пацієнтам. Передусім, ця щира увага і турбота, легкість спілкування, доброзичливий психологічний настрій, який знімає страх перед лікарем і майбутнім лікуванням. Батьки стверджують, що вже на другий прийом у Французькому стоматологічному центрі діти приходять спокійно - тому що вони не відчувають очікуваного болю і дискомфорту.

 Догляд за зубами з раннього дитинства дозволить дитині уникнути багатьох стоматологічних проблем, як найближчим часом, так і в дорослому віці.

Багаторічний досвід наших лікарів  дозволяє успішно працювати з маленькими пацієнтами по наступних напрямах: гігієна порожнини рота в дитячому віці, терапія, дитяча ортодонтія, хірургія, лікування зубів уві сні.