Київ, бул. Вацлава Гавела 4
МОЖЛИВА ПІДПИСКА НА НОВИНИ АБО АКЦІЇ КЛІНІКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Ортодонтія

Зуби, що неправильно стоять, можуть стати причиною серйозних проблем і захворювань, у тому числі вони іноді призводять до порушень сну, порушенням з боку шлунково-кишкового тракту і навіть захворюванням дихальної системи! На щастя, в сучасній ортодонтії практично немає вікових обмежень і можливо добитися відмінних результатів.

Виправляти прикус необхідно не лише тому, що красива посмішка і рівні зуби дозволять вам почувати себе упевненішою і успішнішою людиною, але і тому, що патологія прикусу є причиною не лише виникаючих стоматологічних захворювань, таких як пародонтоз або карієс, але і розвитку порушень функцій височно-нижнечелюстного суглоба – найскладнішого суглоба в організмі людини.

 Ортодонтичне обстеження включає фото- і рентгенологічний аналіз, зняття зліпків і виготовлення моделей.

Виправлення прикусу і неправильного положення зубів входить в програму підготовки пацієнтів до імплантації і протезування, лікування захворювань пародонту і нижньо-щелепних суглобів, і, звичайно ж, є самостійною програмою по поверненню естетики посмішці пацієнта. 

Для виправлення прикусу і вирівнювання зубів ми використовуємо перевірені ефективні методи в області ортодонтії :

  • брекети
  • знімні пластини. 


Так що ваше бажання, сучасні технології, досвід і кваліфікація наших фахівців — і ви більше не будете соромитись своєї посмішки.