Київ, бул. Вацлава Гавела 4
МОЖЛИВА ПІДПИСКА НА НОВИНИ АБО АКЦІЇ КЛІНІКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Гігієна

Фахівці Французького стоматологічного центру завжди приділяють підвищену увагу профілактиці карієсу у пацієнтів. Як відомо, в основному усі стоматологічні проблеми розпочинаються з неякісної гігієни порожнини рота.

В ході прийому, лікар-гігієніст оцінить ваш загальний стоматологічний стан, зніме зубні відкладення за допомогою сучасних ультразвукових і піскоструминних апаратів. Потім покриє зуби спеціальним захисним складом, що містить фтор, який окрім виконання захисних функцій, сприяє мінералізації зубної емалі, зміцнюючи її і попереджаючи виникнення карієсу. А також підбере вам індивідуальні засоби гігієни.

Проведення процедур по професійному гігієнічному очищенню дозволяє не лише поліпшити стан здоров'я порожнини рота, попередити появу стоматологічних захворювань, але і вирішити деякі естетичні проблеми, наприклад, пов'язані зі зміною кольори зубної емалі. В цьому випадку рекомендована процедура вибілювання.

Лікар-гігієніст навчає пацієнтів правильній гігієні порожнини рота, а також проводить обов'язкові профілактичні процедури:

  • професійне зняття зубних відкладень і відбілювання
  • Vector-терапія
  • герметизація фіссур.

Професійне чищення — комплекс заходів, що усувають і оберігають розвиток карієсу зубів і запальних захворювань тканин пародонту шляхом механічного видалення з поверхні зуба над ясенних і підясенних зубних відкладень, м'якого нальоту, пігментованого нальоту.